مرحله اول مسابقات ليگ سراسري دوگانه بانوان سال 1397

:: مرحله اول مسابقات ليگ سراسري دوگانه بانوان سال 1397


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه گانه؛ مرحله نخست ليگ سراسري دوگانه بانوان به ميزباني استان البرز و شهر جديد هشتگرد و با حضور دكتر صفري دبير فدراسيون و رئيس سازمان ليگ و خانم دكتر زاهدمنش نايب رئيس امور بانوان فدراسيون برگزار شد.

اين مرحله از مسابقات با شركت ۵۳ ورزشكار در قالب ۱۱ تيم برگزار شد كه در پايان و در بخش تيمي، هيئت البرز با زمان ۳:۵۹:۰۶ به مقام نخست دست يافت و تيم سپاهان با زمان ۴:۰۰:۵۹ در جايگاه دوم قرار گرفت. تيم كرمان الف نيز با ثبت زمان ۴:۱۵:۲۷ رده سوم را از آن خود كرد.

در بخش انفرادي نيز اسماء بيك زاده از كرمان الف پديده اين رقابت بود و توانست با زمان ۱:۱۵:۲۳ به مقام اول رده سني بزرگسالان دست يابد. شكوه طياره و ساناز پرهيزي از تيم البرز نيز به ترتيب با زمان ۱:۱۷:۵۱ و ۱:۱۸:۱۹ در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادي رده سني جوانان نيز حديث نصر از سپاهان با زمان ۱:۲۰:۳۱ در جايگاه نخست ايستاد و پانته آ قلي پور از تيم هيئت همدان با زمان ۱:۲۱:۱۸ و شقايق خطيبي از تيم البرز با زمان ۱:۲۲:۵۶ به ترتيب در جايگاه هاي دوم و سوم ايستادند.


تعداد بازدید : 391 - کد مطلب : 278 - تاریخ : 22 شهريور 1397 - 11:15:34

انتهای مطلب / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

تصاویر

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com