مرحله دوم ليگ سه گانه آقايان و مسابقه قهرماني جوانان كشور سال 1396 در بندر بوشهر

:: مرحله دوم ليگ سه گانه آقايان و مسابقه قهرماني جوانان كشور سال 1396 در بندر بوشهر


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه گانه؛ دومين مرحله ليگ سه گانه و قهرماني جوانان كشور ۹۶ گرامي داشت دهه مبارك فجر و يادواره زنده ياد عبدا... حيدري به صورت همزمان و به ميزباني بوشهر و در محل اسكله و جاده ساحلي جفره اين شهر انجام شد.

اين مسابقات در مسافت كوتاه يا اسپرينت و با حضور ۲۹ ورزشكار در قالب ۶ تيم باشگاهي در بخش ليگ و ۴۷ ورزشكار از ۱۵ استان در بخش قهرماني جوانان كشور برگزار گرديد.

در پايان رقابت و در بخش ليگ بهزاد نوبري پور از باشگاه مقاوت بسيج با زمان ۴۶ : ۵۵ به مقام نخست رسيد و محمدمهدي رحمتي از باشگاه نيروي زميني ارتش و امين سقايي از تيم رعد پدافند به ترتيب با زمان هاي ۴۳ : ۵۶ و ۴۹ : ۵۶ حائز رتبه هاي دوم و سوم شدند و در رده بندي تيمي ليگ نيز باشگاه جاينت با ثبت زمان ۵۸ : ۵۲ : ۲ جايگاه نخست را كسب كرد و باشگاه هاي مقاومت و رعد پدافند به ترتيب دوم و سوم شدند.

در بخش قهرماني جوانان كشور نيز اميرحسين ولي خاني از اصفهان با حد نصاب ۱۳ : ۵۸ به مقام قهرماني دست يافت و علي رضواني از سمنان با زمان ۵۴ : ۵۸ دوم شد. علي صفدريان ديگر ورزشكار اصفهاني نيز با زمان ۰۸ : ۵۹ در رده سوم اين رقابت ايستاد.

در بخش تيمي مسابقه قهرماني جوانان كشور نيز تيم اصفهان با ثبت زمان ۱۳ : ۰۱ : ۳ در جايگاه نخست ايستاد و تيم هاي سمنان و همدان نيز در رده هاي بعدي قرار گرفتند.


تعداد بازدید : 145 - کد مطلب : 274 - تاریخ : 14 بهمن 1396 - 09:9:10

انتهای مطلب / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com