مرحله دوم ليگ دوگانه بانوان سال 97

:: مرحله دوم ليگ دوگانه بانوان سال 97


مرحله دوم ليگ سراسري دوگانه بانوان به ميزباني استان مازندران و شهرستان نور، با حضور دكتر صفري دبير فدراسيون و رئيس سازمان ليگ و خانم دكتر زاهدمنش نايب رئيس امور بانوان، آقايان رضاخاني دبير سازمان ليگ و شيري رئيس كميته مسابقات برگزار شد.

در اين مرحله از مسابقات ۳۴ ورزشكار در قالب ۷ تيم حضور داشتند كه در پايان و در بخش تيمي، سپاهان اصفهان با زمان ۳:۳۶:۲۸ به مقام نخست دست يافت و تيم جوان البرز با زمان ۳:۳۷:۱۱ در جايگاه دوم قرار گرفت. تيم خراسان شمالي نيز با ثبت زمان ۴:۱۴:۱۶ رده سوم را از آن خود كرد.

در بخش انفرادي اين رقابت ساناز پرهيزي قهرمان ليگ سال ۹۶ از تيم جوان كرج با زمان ۱:۰۹:۵۳ به مقام اول رده سني بزرگسالان دست يافت. شكوه طياره ديگر ورزشكار تيم جوان البرز و زهرا رئيسي از سپاهان اصفهان به ترتيب با زمان ۱:۰۹:۵۵ و ۱:۱۰:۴۱ در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادي رده سني جوانان نيز هم چون مرحله نخست حديث نصر از سپاهان با زمان ۱:۱۳:۴۰ در جايگاه نخست ايستاد و زينب نوروزي و بهاره عرب از تيم جوان البرز به ترتيب با زمان ۱:۱۷:۲۳ و ۱:۱۸:۳۶ در جايگاه هاي دوم و سوم ايستادند.


تعداد بازدید : 822 - کد مطلب : 269 - تاریخ : 4 آبان 1397 - 13:38:32

انتهای مطلب / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com