قهرمان اولين دوره مسابقات دواتلون نخبگان كشور در بخش بانوان مشخص شد

: : مسابقات دواتلون تبريز برگزار شد

:: قهرمان اولين دوره مسابقات دواتلون نخبگان كشور در بخش بانوان مشخص شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي اتلون؛ صبح امروز مسابقات دواتلون تبريز در بخش بانوان با حضور ورزشكاراني از سراسر كشور برگزار و قهرمان رقابت هاي دواتلون قهرماني كشور نخبگان و كاپ آزاد معرفي شدند.

بر اساس اين گزارش، اين دوره از رقابت ها پس از وقفه طولاني و عدم برگزاري مسابقات در پي شيوع ويروس كرونا با رعايت كامل پروتكل هاي بهداشتي و تحت تدابير ويژه در مسافت اسپرينت (۵ كيلومتر دو، ۲۰ كيلومتر دوچرخه و 5/2 كيلومتر دو) در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار شد.

در بخش نخبگان اين رقابت ها كه با شركت ۱۵ نفر از برترين ورزشكاران دواتلون كشور برگزار شد، فاطمه ميريان قهرمان سال گذشته مسابقات قهرماني كشور از اصفهان موفق شد با كسب زمان ۱:۲۴:۱۸ بر سكوي قهرماني بايستد. پس از وي زينب نوروزي از زنجان با زمان ۱:۲۴:۳۹ به مقام دوم دست يافت و نرگس نيك روش از چهارمحال و بختياري با زمان ۱:۳۰:۱۰ در جايگاه سوم قرار گرفت.

و اما در بخش كاپ آزاد اين رقابت ها كه در دو رده بالاي ۱6 سال و زير ۱6 سال برگزار شد، اين شكوه طياره خواجويي بود كه با زمان ۱:۲۶:۴۲ به مقام قهرماني رده بالاي 16 سال دست يافت. فاطمه باقري و الهه محسني نيز به ترتيب با زمان ۱:۳۸:۱۵ و ۱:۵۱:۵۸ در رده هاي دوم و سوم ايستادند.

در رده سني زير 16 نيز سوين تابع خيام با زمان 33:19 در مكان نخست ايستاد و نگار عسگري با زمان 37:18 و پريا ايراني با زمان 39:23 به ترتيب دوم و سوم شدند.


منبع :

تعداد بازدید : 125 - کد خبر : 73092 - تاریخ خبر : 13 آبان 1399 - 19:38:13

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com