براي اولين بار مسابقات دوگانه بين المللي آقايان و بانوان ايران وارد تقويم رسمي ITU شد

: : با تلاش 11 ساله فدراسيون ورزش سه گانه سرانجام ايران ميزبان رقابت بين المللي شد

:: براي اولين بار مسابقات دوگانه بين المللي آقايان و بانوان ايران وارد تقويم رسمي ITU شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه گانه؛ پس از سال ها تلاش و پي گيري فدراسيون و شخص سردار صبور در خصوص برگزاري رويداد بين المللي دوگانه و سه گانه در ايران، اتحاديه جهاني ورزش سه گانه (ITU) به طور رسمي با ميزباني ايران از مسابقات بين المللي دوگانه در دو بخش آقايان و بانوان موافقت نمود.

پس از ديدارهاي متعدد سردار صبور با خانم كاسادو و مذاكره در مورد برگزاري اين مسابقات و پس از ارائه شرايط برگزاري، زمان و مكان پيشنهادي ايران در جلسه با رياست اتحاديه جهاني همزمان با بازي هاي آسيايي جاكارتا و موافقت ضمني خانم كاسادو با برگزاري اين رقابت ها، اين موضوع در جلسه هيئت اجرايي اتحاديه در گلد كوست استراليا مطرح و مورد استقبال اعضا قرار گرفت. در پي اين موضوع تيم اجرايي اتحاديه، شرايط گنجاندن اين رويداد در تقويم رسمي ITU را بررسي و صبح امروز موافقت رسمي خود را با افزودن مسابقات دوگانه بين المللي آقايان و بانوان به ميزباني ايران در تقويم مذكور اعلام نمودند.

به اين ترتيب ايران براي نخستين بار ميزبان رقابت هاي بين المللي دوگانه در دو بخش آقايان و بانوان شد كه مقرر است هر ساله در مورخه 1 نوامبر برابر با 10 آبان ماه برگزار گردد كه اولين دوره اين مسابقات در تاريخ 1 نوامبر 2019 برابر با 10 آبان ماه 1398 به ميزباني جزيره كيش برگزار خواهد شد.

اين دستاورد بزرگ در حالي با رايزني ها و تلاش مستمر 11 ساله فدراسيون حاصل شد كه با توجه به شرايط خاص پوشش ورزشكاران خانم در ايران مذاكرات و جلسات متعدد و پي گيري هاي اداري فراواني را طلب مي كرد.


منبع :

تعداد بازدید : 191 - کد خبر : 2742 - تاریخ خبر : 12 آبان 1397 - 09:5:53

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com