سرجيو سانتوز سرمربي تيم ملي سه گانه ايران شد

: : مربي پرتغالي هدايت تيم ملي را بر عهده گرفت

:: سرجيو سانتوز سرمربي تيم ملي سه گانه ايران شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه گانه؛ به منظور آمادگي و ارتقاي سطح فني تيم ملي سه گانه كشورمان با همكاري و هماهنگي وزارت ورزش و جوانان سرجيو سانتوز مربي پرتغالي ورزش سه گانه كه يكي از برترين مربيان حال حاضر جهان و از مدرسين ارشد اتحاديه بين المللي ورزش سه گانه مي باشد سكان هدايت و آماده سازي ملي پوشان كشورمان را بر عهده گرفت.

مقرر شده است وي در طول سال به صورت مقطعي و هر بار به مدت يك هفته الي 10 روز در ايران حضور يافته و به تمرين و آموزش ورزشكاران تيم ملي و مربيان منتخب ايران بپردازد. وي در باقي ايام سال ضمن ارائه برنامه تمريني، روند آماده سازي و شرايط ورزشكاران را نيز زير نظر خواهد داشت كه به اين منظور از مربيان ايراني حاضر در اردو ها به عنوان دستياران خود استفاده خواهد نمود.

سانتوز شب گذشته براي عقد قرارداد نهايي و آغاز فعاليت رسمي خود به عنوان سرمربي تيم ملي ايران وارد كشور شد و از صبح امروز در مجموعه ورزشي آزادي تهران در محل اردوي تيم ملي حاضر خواهد شد. مدت قرارداد وي دو سال و تا زمان رقابت هاي المپيك 2020 مي باشد.

سانتوز با سابقه سال ها حضور در ورزش سه گانه، كسب 50 مدال بين المللي و بيش از 15 سال مربي گري در اين رشته از پر افتخار ترين مربيان حال حاضر جهان است كه سوابق زيادي از جمله حضور در چهار دوره اخير رقابت هاي المپيك همراه با تيم هاي ملي پرتغال و برزيل و پرورش و تربيت تعدادي زيادي از قهرمانان جهان در ورزش سه گانه را در كارنامه دارد.


منبع :

تعداد بازدید : 225 - کد خبر : 2680 - تاریخ خبر : 30 تير 1397 - 09:57:16

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com