جلسه كميته هاي مختلف فدراسيون برگزار شد

: : به منظور بررسي فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي

:: جلسه كميته هاي مختلف فدراسيون برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه گانه؛ به منظور بررسي فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي كميته هاي مختلف فدراسيون جلسه اي با حضور آقايان صفري دبير فدراسيون، علي شريف نژاد، محمد بيات و حميد براتي روساي كميته هاي استعداديابي، پژوهش، آموزش و هم چنين منوچهر عزيزي رئيس سازمان ليگ و حسين رادفر دبير كميته استعداديابي برگزار گرديد.

در اين جلسه كه در محل دفتر دبير فدراسيون برگزار شد، در ابتدا روساي كميته ها ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي خود، فهرست فعاليت هاي برنامه ريزي شده آتي بويژه در زمينه آموزشي و پژوهشي را نيز مطرح نموده و در مورد آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

با توجه به مباحث مطرح شده در اين جلسه مقرر گرديد: كميته آموزش ضمن ارائه آيين نامه برگزاري دوره هاي كوتاه مدت به ساير كميته ها، با مشاركت كميته استعداديابي سرفصل هاي دروس هر سه سطح دوره هاي مربي گري را نيز مشخص و در اختيار ديگر كميته ها قرار دهد. هم چنين مقرر شد كميته استعداديابي همايش و دوره اي را در تبريز و پيش از آغاز ماه مبارك رمضان برگزار و با مشاركت كميته پژوهش عنوان جديد پژوهشي را در زمينه استعداديابي تعريف نمايد.

در پايان جلسه مذكور كميته هاي مختلف موظف شدند تا نسبت به تعيين دروس دانش افزايي اقدام نموده و همراه با مقالات آموزشي مرتبط به منظور بهره برداري مطلوب در اختيار كميته آموزش قرار دهند و نيز مقرر شد كميته ها با مشاركت هم كتابي تحت عنوان سه گانه و كودك را تهيه و تنظيم نمايند و به منظور بهره برداري آموزشي به وزارت ورزش ارائه دهند. هم چنين پس از بحث و بررسي در خصوص طراحي و ساخت سنسورهاي ويژه مسابقات مقرر گرديد آقاي دكتر شريف نژاد پي گيري هاي لازم را در اين راستا انجام دهند.


منبع :

تعداد بازدید : 160 - کد خبر : 2388 - تاریخ خبر : 20 ارديبهشت 1396 - 10:48:24

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com