استعداديابي؛ اولويت هيات سه‌گانه اردبيل باشد

: : سرپرست اداره كل ورزش و جوانان استان اردبيل:

:: استعداديابي؛ اولويت هيات سه‌گانه اردبيل باشد

به گزارش سايت رسمي فدراسيون تراي اتلون(سه‌گانه)، اكبر ورودي سرپرست اداره كل ورزش و جوانان استان در اين مجمع با اشاره به ظرفيتهاي طبيعي استان اردبيل براي اين رشته ورزشي با وجود درياچه شورابيل در اردبيل،گيلارلو در گرمي و شهيد غفاري در پارس آباد گفت: با توجه به اينكه اين رشته ورزشي يك رشته ورزشي آبي خاكي است و از سه رشته ورزشي شنا، دوچرخه سواري و دو و ميداني تشكيل شده، اين درياچه ها ظرفيت برگزاري رشته ورزشي سه گانه را دارد.

اكبر ورودي اضافه كرد: هيات سه گانه استان بعد از 4 سال با راي قاطع اعضاي مجمع به دست فردي متخصص و كاربلد سپرده مي شود كه اميدواريم با وجود آقاي الفبايي و همكاري و همراهي اعضاي مجمع و به خصوص فعال كردن هياتهاي شهرستاني شاهد رشد و شكوفايي اين رشته در استان و كشور باشيم.

سرپرست اداره كل ورزش و جوانان استان اردبيل استعداد يابي را يكي از عوامل مهم در رشد و توسعه ورزش استان عنوان كرد و گفت: مهمترين عامل كه مي تواند يك رشته ورزشي را در سطح استان و كشور موفق كند استعداد يابي درست از ورزشكاران مي باشد كه هيات سه گانه كاري سخت و دشوار براي اين امر دارد چرا كه بايد در سه رشته ورزشي ورزشكاراني را تربيت كند كه از توانايي بالاي برخوردار باشند.


منبع :

تعداد بازدید : 115 - کد خبر : 153601 - تاریخ خبر : 27 تير 1402 - 19:44:45

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com