مسابقات قهرماني تراي‌اتلون دانشجويان جهان در سال ٢٠٢٢ به ميزباني برزيل برگزار شد

: :

:: مسابقات قهرماني تراي‌اتلون دانشجويان جهان در سال ٢٠٢٢ به ميزباني برزيل برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي‌اتلون؛ مسابقات قهرماني ‌تراي‌اتلون دانشجويان جهان در سال ٢٠٢٢ با شركت ٥٧ ورزشكار نخبه آقا در شهر ماسئو كشور برزيل از تاريخ ٨ الي ١١ سپتامبر برگزار شد.

اين مسابقه در قالب ٧٥٠ متر شنا در يك دور ، ٢٠ كيلومتر دوچرخه سواري در چهار دور و ٥ كيلومتر دويدن در دو دور طراحي شده بود كه در نهايت، آنتونيو براوو از برزيل با زمان ٥٣ دقيقه و ٣٥ ثانيه به مقام اول دست يافت و دار اسميت از امريكا با زمان ٥٣ دقيقه و ٣٦ ثانيه بر سكوي دوم ايستاد و ورزشكار سويسي فابيان ميوز با زمان ٥٣ دقيقه و ٣٩ ثانيه در رده سوم قرار گرفت.

همچنين در اين مسابقات علي رضواني دانشجوي رشته تربيت بدني دانشگاه صنعتي شاهرود كه براي اولين بار در مسابقات جهاني حضور يافته بود با زمان ١ ساعت و ١ دقيقه و ٣٩ ثانيه در رده ٤٤ ام جهان قرار گرفت.

شايان ذكر است اين رويداد هر دوسال يكبار براي همه قهرمانان دانشجوي زير بيست و پنج سال جهان با همكاري فيزو و تراي اتلون جهاني برگزار مي شود كه ميزباني دوره بعد به كشور لهستان واگذار شده است و به دليل تلفيق سه رده سني جوانان، اميد و بزرگسالان در قالب مسافت اسپيرينت از سطح رقابت و كيفيت بسيار بالايي برخوردار است و براي اولين بار در تاريخ اين مسابقات است كه نمايندگاني از ايران در آن حضور يافته اند.


منبع :

تعداد بازدید : 86 - کد خبر : 133509 - تاریخ خبر : 20 شهريور 1401 - 08:1:56

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com