اولين دوره مسابقات پنتاتلون رشته باي‌اَتل(شنا_دو) قهرماني نخبگان كشور آقايان برگزار شد

: :

:: اولين دوره مسابقات پنتاتلون رشته باي‌اَتل(شنا_دو) قهرماني نخبگان كشور آقايان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون؛ اولين دوره مسابقات پنتاتلون رشته باي‌اَتل قهرماني نخبگان كشور آقايان و انتخابي تيم ملي جهت اعزام به مسابقات جهاني پرتغال صبح امروز در مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد.

بر اساس اين گزارش اولين دوره مسابقات باي‌اَتل (شنا و دو) قهرماني كشور به عنوان يكي از زيرشاخه هاي مدرن پنتاتلون به صورت مشترك با مسابقات آكواتلون قهرماني نخبگان كشور در دو رده سني جوانان و بزرگسالان برگزار شد كه در پايان و در رده بزرگسالان علي رضواني از استان سمنان به مقام قهرماني دست يافت و محمدحسين طيبي از استان تهران دوم شد و امين سقايي دهكردي از استان چهارمحال بختياري در رده سوم ايستاد.

در رده سني جوانان نيز محمدامين يزداني از اصفهان قهرمان شد و آرتين نصيري و مهدي انصاري از زنجان به ترتيب در جايگاه هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

لازم به ذكر است كه برگزاري مسابقات باي‌اَتل پس از رسميت يافتن فعاليت هاي ورزش المپيكي مدرن پنتاتلون به صورت انجمن در زير مجموعه فدراسيون تراي‌اتلون ايران با اخذ تاييديه از اتحاديه بين المللي مدرن پنتاتلون و مجوزهاي وزارت ورزش و جوانان به عنوان اولين رويداد از ورزش پنتاتلون با هدف آغاز و تجربه فعاليت اين رشته المپيكي جذاب و متنوع در كشور و گسترش آن در نسل جوان انجام شد.


منبع :

تعداد بازدید : 215 - کد خبر : 133442 - تاریخ خبر : 11 فروردين 1401 - 10:8:44

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com