سهميه ايران در مسابقات دئواتلون بازي هاي جهاني ۲۰۲۲ امريكا به ۴ ورزشكار افزايش يافت

: : هديه نوروز ١٤٠١ فدراسيون تراي‌اتلون به ورزش ايران با تداوم موفقيت در كسب سهميه بازي‌هاي جهاني امريكا ۲۰۲۲

:: سهميه ايران در مسابقات دئواتلون بازي هاي جهاني ۲۰۲۲ امريكا به ۴ ورزشكار افزايش يافت

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي‌اتلون؛ در پي تاريخ سازي تراي‌اتلون ايران در آخرين روزهاي سال ۱۴۰۰ با كسب يك سهميه براي شركت در مسابقات دئواتلون بازي‌هاي جهاني ۲۰۲۲ در بيرمنگام آمريكا، با رايزني هاي فدراسيون براي پذيرش رنكينگ سال قبل ورزشكاران ايراني تعداد سهميه هاي كشورمان براي حضور در اين رويداد به ۴ ورزشكار افزايش يافت.

بر اساس اين‌ گزارش فرآيند كسب سهميه بازي‌هاي جهاني ۲۰۲۲ در رشته دئواتلون در تاريخ ٢٣ مارچ در حالي پايان يافت كه تيم ملي دئواتلون آقايان و بانوان كشورمان با توجه به عدم صدور ويزا توسط كشور بحرين، بخت حضور در مسابقات دئواتلون قهرماني آسيا به عنوان آخرين رويداد انتخابي بازي‌هاي جهاني ۲۰۲۲ را از دست داده بودند، لذا با پيگيري و مكاتبات متعدد دكتر گودرزي رئيس فدراسيون با تراي‌اتلون جهاني، موافقت حاصل شد تا با استفاده از رنكينگ بين المللي ورزشكاران ايراني در آخرين روزهاي سال ۱۴۰۰ يك سهميه براي زهرا رئيسي ملي پوش كشورمان قطعي شود و در نهايت با استفاده از رنكينگ جهاني ساير ورزشكاران ايراني، ۳ سهميه ديگر به آقايان سيد محمد حسيني، محمدحسين طيبي و حديث نصر آزاداني در روزهاي ابتدايي سال ١٤٠١تعلق گيرد.

بدين ترتيب براي نخستين بار تيم ملي دواتلون آقايان و بانوان كشورمان در بازي هاي جهاني ۲۰۲۲ بيرمنگام آمريكا حضور خواهند يافت و در دو بخش انفرادي و امدادي مختلط تيمي در اين بازي ها به رقابت خواهند پرداخت.


منبع :

تعداد بازدید : 156 - کد خبر : 133439 - تاریخ خبر : 4 فروردين 1401 - 20:43:2

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com