پايان دوره مربيگري سطح يك بين المللي تراي‌اتلون و دوره فني تراي‌اتلون المپيك سوليداريتي در تهران

: :

:: پايان دوره مربيگري سطح يك بين المللي تراي‌اتلون و دوره فني تراي‌اتلون المپيك سوليداريتي در تهران

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي‌اتلون؛‌ دوره مربيگري سطح يك بين المللي تراي‌اتلون و دوره فني تراي‌اتلون المپيك سوليداريتي در تهران، عصر روز جمعه ۱۴ آبان ماه به پايان رسيد و مراسم اختتاميه اين دوره با حضور دكتر گودرزي رياست فدراسيون، دكتر حميدي و دكتر فتح الهي دبير و نايب رئيس فدراسيون، خانم دكتر مهراني مسئول بخش المپيك سوليدارتي كميته ملي المپيك و شركت كنندگان در دوره برگزار شد.

اين دوره كه حاصل تلاش هاي مدارم و شبانه روزي فدراسيون بود با همكاري كميته ملي المپيك و بخش سوليداريتي اين كميته و تراي‌اتلون جهاني با هدف ارتقاء دانش ۳۰ نفر از مربيان فعال و ورزشكاران نخبه كشورمان از ۱۰ آبان ماه به مدت ۵ روز در محل هتل فرهيختگان دانشگاه آراد اسلامي واحد علوم و تحقيقات آغاز و در روز جمعه ۱۴ آبان به پايان رسيد.

فرانس اشتودر از آفريقاي جنوبي، به عنوان مدرس در اين دوره حضور داشت و و فيراس الحمود از كشور اردن به عنوان ناظر در اين دوره حضور داشت.

در مراسم اختتاميه اين دوره ضمن اهداي گواهي المپيك سوليداريتي به شركت كنندگان، از مسئولان برگزاري و مدرس و ناظر اين دوره توسط فدراسيون و كميته ملي المپيك تقدير و تشكر به عمل آمد.

لازم به ذكر است كه ۱۸ نفر از شركت كنندگان در اين دوره علاوه بر حضور در بخش سوليداريتي به عنوان مربيان و ورزشكاران منتخب كشور در دوره سطح يك بين المللي حضور دتشتند كه پس از طي مراحل مختلف پيش و پس از اين دوره در صورت موفقيت به عنوان مربي سطح يك بين المللي تراي‌اتلون حكم مربيگري بين المللي خود را از تراي‌اتلون جهاني دريافت خواهند نمود.


منبع :

تعداد بازدید : 131 - کد خبر : 123363 - تاریخ خبر : 15 آبان 1400 - 13:25:40

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com