آذربايجان شرقي و اصفهان قهرمان آكواتلون نونهالان و نوجوانان كشور شدند

: : مسابقات آكواتلون قهرماني كشور آقايان در رده نونهالان و نوجوانان برگزار شد

:: آذربايجان شرقي و اصفهان قهرمان آكواتلون نونهالان و نوجوانان كشور شدند

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي اتلون؛ مسابقات آكواتلون (دو، شنا، دو) قهرماني كشور آقايان در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان صبح امروز ۲۷ تيرماه پس از مسابقات تراي‌اتلون مسافت استاندارد به ميزباني استان آذربايجان شرقي، در سد امند شهرستان شبستر برگزار شد.

در پايان اين رقابت ها و در بخش انفرادي رده نوچوانان محمدامين يزداني از اصفهان با زمان ۲۱:۲۴ ثانيه قهرمان شد، نويد ربيعي از چهارمحال و بختياري با زمان ۲۲:۲۷ در رده دوم قرار گرفت و مبين عبدالهي از استان ميزبان با زمان ۲۲:۳۷ به مقام سوم دست يافت. در بخش تيمي اين رده استان آذربايجان شرقي با مجموع زمان ۱:۱۰:۲۵ اول شد و استان هاي زنجان و اصفهان به ترتيب با زمان ۱:۱۱:۵۶ و ۱:۱۲:۲۳ در جايگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده سني نونهالان نيز علي اصغر كشاورزيان از اصفهان با زمان ۱۵:۰۶ قهرمان شد، صدرا ابراهيمي از استان آذربايحان شرقي با زمان ۱۵:۳۵ به مقام دوم رسيد و كاوه ميرزايي از كردستان با زمان ۱۵:۵۲ در رده سوم ايستاد. در بخش تيمي رده نونهالان، اين استان اصفهان بود كه با ثبت زمان مجموع ۴۸:۴۹ صاحب عنوان قهرماني شد و استان هاي آذربايجان شرقي و زنجان نيز به ترتيب با زمان ۴۹:۰۹ و ۵۴:۳۴ در جايگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

مراسم اهداي مدال و توزيع جوايز اين رقابت ها با حضور دكتر گودرزي رئيس فدراسيون، دكتر حميدي دبير فدراسيون و دكتر بهتاج مديركل ورزش استان آذربايجان شرقي، دكتر عبدالهي فرماندار شهرستان شبستر و تني چند از مسئولان ورزش استان و شهرستان شبستر برگزار شد.


منبع :

تعداد بازدید : 162 - کد خبر : 113298 - تاریخ خبر : 27 تير 1400 - 17:22:3

انتهای خبر / فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ( www.IRTriathlon.ir )

ارسال نظرات

شما میتوانید در صورت تمایل نظر خود را  در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.


متن پیام
 

     
پیامی برای این مطلب وجود ندارد.

وزارت ورزش و جوانان
كميته ملي المپيك جمهوري اسلامي ايران
كنفدراسيون سه گانه آسيا
اتحاديه بين المللي سه گانه

 

روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه ج .ا.ا

تلفن تماس : 22761093 (21) 98+ ، 22761868 (21) 98+

دور نگار : 22761753 (21) 98+

 پست الکترونیک : Triathlon@msy.gov.ir

آدرس : خیابان پاسداران ، بهارستان هشتم،پلاک 19 طبقه 1

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فدراسیون ورزش سه گانه می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                طراحی و اجرا :Sodagar.gh@gmail.com